Marmaris güvenlik kamera sistemleri olarak TTEC güvenlik sistemlerinin bayilik ve teknik servisi hizmetlerini vermekteyiz. Bugün hemen hemen her iş yeri ve evde bulunan kamera sistemleri güvenliğimizi sağlayan için en önemli cihazlardır. Cctv kamera sistemi olarak da bilinir.

marmaris güvenlik kamera sistemleri

CCTV kamera sistemi nedir?

CCTV (kapalı devre televizyon), sinyallerin halka açık olarak dağıtılmadığı, öncelikle gözetim ve güvenlik amacıyla izlendiği bir TV sistemidir.

CCTV, kameraların stratejik yerleştirilmesi ve bir yerde kamera girişinin monitörlerde gözlemlenmesine dayanır. Kameralar, özel koaksiyel kablolu yayınlar veya kablosuz iletişim bağlantıları üzerinden monitörler ve / veya video kaydediciler ile iletişim kurduklarından içeriğine erişimi yalnızca onu görebilen kişilerce sınırlı olduğunu belirtmek için “kapalı devre” işareti kazanırlar.

Kimlerin güvenlik kamerası sistemine ihtiyacı var?

İş yerleri

Hırsızlık, bir müşteriden veya mağaza çalışanından, işletme sahipleri için birincil bir endişedir.

Güvenlik Kamerası Sistemleri, işletme sahibinin üretkenliği artırmasına, kayıpları azaltmasına, atık azaltmasına, hırsızlığı ortadan kaldırmasına ve eğitim için benzersiz fırsatlar sunmasına yardımcı olabilir. Perakende bir güvenlik kamera sisteminin birleşik faydaları, sistemin maliyetini birkaç kez üzerinden kolayca ödeyebilir. Mağazalarımızda bulunmasanız bile sistemlerinizi izleyebilirsiniz.

Okullar

Güvenlik Kameraları Sistemleri okul alanlarında büyük bir rol oynamaktadır.

Çocuklarımız ve onların güvenliği önemlidir. Gündüz öğrenme ortamının kalitesi izlenmeli ve güvenlik kamerası sistemleri yöneticilerin okul çevresi üzerinde göz kulak olmalarını ve çocukları koruyabilmelerini sağlıyor.

Otoparklar

En yaygın suçlardan biri de araç kaçırma ve araba kazalarıdır. Otopark gibi geniş bir alanları izlemek zordur. Çok fazla kameraya ihtiyaç vardır.

Geniş çözünürlüklü megapiksel kameralar ve otomatik takip motorlu kameralar gibi özel çözümler sunuyoruz. Ayrıca plaka okuma sistemleri ile giriş çıkış yapan araçların kayıtları da kolayca tutulabilir.

Konutlar

Eviniz kalenizdir. Korunmaya ihtiyacı var. Güvenlik Kameraları sistemleri caydırıcıdır.

Potansiyel bir saldırgan güvenlik kameralarına sahip olduğunuzu gördüğünde bir sonraki eve geçecektir. Görsel caydırıcılığına ek olarak, mülkünüz de bir şey oluşması durumunda kayıtların işlevselliğini de kanıtlamak için edinirsiniz. Ayrıca, iş yerinizdeyken evinizi akıllı telefonunuzda veya bilgisayarınızda izleyerek huzurunuzu sağlayabilirsiniz. Bu yazılımı ÜCRETSİZ olarak sağlıyoruz.

Neden bir Güvenlik DVR Kamera Sistemine İhtiyacım Var?

Hırsızlığı Önleme veya Yakala

Çoğu insan güvenlik kameralarını fonksiyonel anlamda düşünür. Kolluk kuvvetlerine kanıt olarak sunulabilecek gözetim kayıtları sağlıyorlar.

Çalışanları, Müşterileri ve İşlemleri İzleme

Güvenlik Kameraları Sistemleri yöneticileri ve işletme sahipleri dikkatlerini başka görevlere veya gereksinimlere yönlendirmelerine izin verirken, güvenlikten ödün vermenizi engeller.

Birden Çok Görüntüleme Platformu (iPhone, iPad Bilgisayar ve Android)

Kamera sistemlerinizi bir çok platform aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Marmaris Güvenlik Kamera Sistemleri kimdir?

2006 yılında kurulan Marmaris Güvenlik Kamera Sistemleri firması Eng Bilgisayar 12 yıldır bu alanda faaliyet göstermektedir. Marka bağımsız olarak tüm CCTV kamera sistemlerine destek ve teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

onvif nedir
IP kamera