Marmaris Bilgisayar

marmaris bilgisayar

Marmaris Bilgisayar kimdir?

Marmaris bilgisayar teknik servis alanında faaliyet gösteren Eng Bilgisayar firmamız kurulduğu  tarih olan 2006 yılından bu yana Marmaris halkına kesintisiz hizmet vermektedir.

Marmaris bilgisayar faaliyet alanları

  • Masaüstü bilgisayar arıza tespit ve onarım hizmetleri
  • Dizüstü (laptop,notebook,ultrabook,netbook) bilgisayar arıza tespit ve onarım hizmetlerimiz: Marka model fark etmeksizin tüm markalara ait arıza onarımları gerçekleştirmekteyiz. Arıza giderilmesinde gerekli olan tüm oem parçalar stoklarımızda bulunmaktadır.
  • Yazıcı arıza tespit ve onarım hizmetlerimiz: Marka model fark etmeksizin tüm mono ve çok fonksiyonlu yazıcılarınızın teknik servis hizmetlerini verdiğimiz gibi bütün markaların toner dolumlarını da yapmaktayız.
  • Veri kurtarma hizmetlerimiz: Gelişen eknoloji ile birlikte artık tüm verilerimizi dijital ortamda tutmaktayız. fakat harddiskiniz arızalandığında veya virüs fidye yazılımı gibi sorunlarla verilerimiz kullanılamaz hale gelmektedir. Bu tip arıza durumlarında veri kurtarma hizmetimiz ile verilerinizi kısmı veya tam olarak kurtarabilmekteyiz.
  • İşletim sistemleri kurma ve teknik servis hizmetlerimiz: Her bilgisayar da olmak zorunda olan işletim sistemleri kısmı veya tam olarak arızalandığı durumlara onarma veya tekrar kurma hizmetleri vermekteyiz.
  • Server kurma ve teknik servis hizmetlerimiz: Kurumsal olarak hizmet veren firmalara özellikle ticari yazılım kullanan firmalar için server kurulum ve arıza onarım hizmetleri vermekteyiz.
  • Sanal server hizmetlerimiz: Fiziki server hizmetlerinin yanında sanal server hizmetleri de vermekteyiz. Sanal serverlar fiziki olarak işletmenizde bulunmayan kendi data center merkezimizde bulunmaktadır.
  • Network kablolama hizmetlerimiz: İşyerleri için olmazsa olmaz network ağı için gerekli tüm kablolama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sonradan oluşan network arızalarını da gideriyoruz.

Teknik servis türlerimiz

Teknik servis hizmetlerimizi yerinde ve merkezde veriyoruz. Firmamıza haber vermenizden sonra işleminiz sıraya alınmakta ve teknik servis ekibimiz adresinize yönlendirilmektedir. Arızanın yerinde giderilememesi durumunda cihazınızı merkezimize getirilmekte ve arızası giderildikten sonra tekrar teslim edilmektedir.

Marmaris bilgisayar kurumsal bakım anlaşmamız

Bakım anlaşmamız yıllık olarak yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz firmalara ait her türlü bilgisayar ve yazıcı arızalarında ücretsiz teknik ekibimizi yönlendiriyoruz. Arıza giderildikten sonra testlerimizi tamamlayıp teslim ediyoruz. Her hangi bir servis ücreti talep etmiyoruz. Sadece eğer arızanın giderilmesi için parça değişimi gerekiyorsa firma yetkilisinin onayıyla değişim yapılıp parça ücreti talep edilmektedir.

BENZER KONULAR
touch vpn
vpn nedir
bios pili jumper
fidye yazılımı