Arniva ticari yazılım, Arniva ön muhasebe, Arniva otel programı

arniva ticari yazılım

Günümüz gelişen teknolojisi ile birlikte işletmenizin muhasebesini tutma, otel müşteri kayıtlarını tutup akbs kimlik programı ile gönderme işlemleri artık çok kolay.

Arniva Ticari Yazılım

Değişen ekonominin gereksinimlerine göre geliştirilen Arniva Ticari Entegre Set, tüm işletmelerin kendi
ihtiyaçlarına göre istenen döviz cinsi ve tarih bazında rapor alınabilen, esnek, öğrenimi kolay, güvenilir bir yönetim aracıdır. Hızlı ve doğru kararlar almanın çok önemli olduğu piyasa şartlarında, iş akışının hızlanması ve veriminin artması, hataların minimuma inmesi ancak sağlıklı bir yönetim sistemi ile mümkündür. Kuruma ve işletmeye özel ihtiyaçlara göre tasarladığımız, esnekliği ve kullanım kolaylığıyla tercih edilen Arniva Ticari Yazılım, bilgiye doğrudan ulaşarak kontrolü sağlamayı hedeflemiştir. Türkiye’ deki Genel Muhasebe mevzuatlarına uygundur. Finansal yapısıyla ve cari hesap, çek/senet, banka, sipariş, fatura, stok kontrol, üretim modülleri ile tam entegre çalışan bir yapıya sahiptir.

Arniva Ticari Yazılım Özellekleri

Stok

Stok grupları ve kartlarının oluşturulduğu ve raporlarının alınabildiği bölümdür. Bu bölümde ürünlerinizin, stok kartlarını oluşturarak adı, cinsi, birimi, özellikleri, resmi gibi ayrıntıları girebilirsiniz.

Cari

Müşterilerinize ait  adres ve firma bilgilerin, vade imkanlarının, varsa müşteri temsilcisinin girildiği, cari raporlarının alınabildiği bölümdür.

Fatura

Mal alış, perakende satış, toptan satış, iade ve alınan ve verilen hizmet faturalarının girilebildiği, fatura raporlarının alınabildiği bölümdür.

İrsaliye

Mal alış, perakende satış, toptan satış, iade, konsinye giriş ve çıkışların girilebildiği, irsaliye raporlarının alınabildiği bölümdür.

Kasa

Cari hesapların tahsilatlarını ve ödemelerinin yapıldığı, bankaya yatan ve çekilen paraların girildiği, çek & senet tahsilat ve ödemelerinin yapıldığı, gelir ve gider fişlerinin girildiği, anlık ve geçmiş kasa raporlarının alınabildiği bölümdür.

Banka

Bütün bankaların hesap kodlarının, hesap isimlerinin, hesap numaralarının ve detaylarının, gelen ve gönderilen EFT ve havalelerin girilebildiği, banka raporlarının alınabildiği bölümdür.

Çek-Senet

Çek ve Senet girişlerinin ve cari hesaba çıkışı, bankaya tahsile çıkışı, bankaya teminata çıkışların yapıldığı, çek ve senet raporlarının alınabildiği bölümdür.

Teklif Sipariş

Alınan ve verilen teklif oluşturup teklifler arasında en uygun fiyatlı teklifi belirleyebilme, teklifi alınan ve verilen siparişe dönüştürme işlemlerinin yapıldığı bölümdür. Teklif çoğaltma, kar oranı belirleme, istenilen döviz cinsine göre teklif verebilme gibi özellikler de kullanılabilmektedir.

Teknik destek

Marmaris ve Türkiye’de Eng bilgisayarında aralarında bulunduğu yaygın bir teknik servis ağı bulunmaktadır.

Arniva Dersleri

stok modülü
arniva ticari yazılım