Touch vpn

Touch VPN ile tüm sitelerin erişmenizi sağlayan ücretsiz bir proxy tabanlı VPN programıdır. Daha önce vpn nedir diye anlatmıştık. Şimdi VPN programlarına örnek verelim.

touch vpn

Vpn nedir ?

VPN, temel olarak iki veya daha fazla cihaz arasında güvenli bir bağlantı olan Sanal Özel Ağ anlamına gelir. Fiziksel olarak mevcut değil, bilgisayar ve sunucularımız arasında sadece geçici şifreli bir bağlantıdır.

Vpn programlarının 2 türlü faydası vardır.

Birincisi, erişimi yasak olana sitelere erişmenizi sağlar. İkincisi, internet bağlantınızı anonim hale getirir. Yani sizi hacker saldırlarından korur. Çünkü internette gezinirken girdiğiniz sitelerde sizin değil vpn sunucunun ip adresi çıkar.

Touch VPN Özellikleri

  •  Ücretsiz: % 100 ücretsiz. Kredi kartı bilgisi gerekli değildir.
  •  Sınırsız: Gerçekten sınırsız. Oturum, hız veya bant genişliği sınırlaması yok.
  •  Basit: “Connect” düğmesinin tek dokunuşla dünyayı engelleyin.
  •  Güvenli: Güçlü SSL şifreleme sizi tamamen anonim ve güvenli hale getirecektir.

Neden Touch vpn

★ % 100 ücretsiz, sınırsız, güvenli ve kullanımı kolay. Sınırsız çevrimiçi gizlilik ve özgürlüğün tadını çıkarmak için aşağıdaki sunuculardan herhangi birine (İsveç, İngiltere, Danimarka, Fransa, ABD, Hollanda ve Kanada) bağlanabilirsiniz.

★ Herhangi bir ülkede herhangi bir web sitesine erişin. Nerede olursanız olun herhangi bir web sitesinin engelini kaldırmak için coğrafi kısıtlamaları kurtulun! Devlet, okul veya işyeri tarafından engellenen veya sansür edilen sitelere erişin. Facebook’un engelini kaldırmak, YouTube’u izlemek ve VOIP sınırlamalarını aşmak için güvenlik duvarlarından kurtulun. VPN’ye dokunun, ücretsiz VPN uygulamasıyla her şeyi engelini kaldırın.

★ Verilerinizi Hackerlardan Koruyun. Genel bir Wi-Fi Hotspot’a bağlandığınızda adınız, şifreleriniz ve kişisel bilgileriniz kolayca ele geçirilebilir. VPN’ye dokunun, verilerinizi şifreler ve en iyi koruma için size bankacılık düzeyinde güvenlik sağlar.

★ Tek tıklamayla çalışan bir VPN Proxy Hizmeti’dir. Touch VPN sadece bir düğme içerir. Bu düğme sizi bir web proxy’sinden daha hızlı bir şekilde birçok anonim sunucuya bağlar.

★ Web Anonim olarak Sörf. Touch VPN IP adresinizi değiştirir, böylece çevrimiçi kimliğiniz anonimdir ve internet aktiviteniz meraklı gözlere ve işletmelere erişemez.

Touch VPN nasıl kurulur ?

Touch vpn bir Google eklentisidir. Bu adresten indirebilirsiniz.

https://chrome.google.com/webstore/detail/touch-vpn/bihmplhobchoageeokmgbdihknkjbknd

Eklentiyi kur dedikten sonra google Chrome eklentiler bölümünde simgesi çıkar. Tek yapmanız gereken simgeye tıklayıp. “Connect” tuşuna basmanız. İşte bu kadar basit. Artık istediğiniz her siteye girebilirsiniz.

Not: Connect tuşunun üzerinde “Location” bölümünden Rusyayı seçin. En istikrarlı Rus sunucusu çalışıyor.

Benzer Konular
touch vpn
vpn nedir
bios pili jumper
fidye yazılımı
0 cevaplar

Cevapla

Sormak istedikleriniz için yorum yapın
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir